Standartinių krovinių gabenimas

Standartiniai kroviniai – tai populiariausias tarptautinių pervežimų tipas. Standartiniam kroviniui nereikia specialaus temperatūros režimo, o jo bendras svoris neviršija 24 tonų. Šių krovinių pervežimas dažniausiai vykdomas vilkiku su standartine tentine puspriekabe. Tentinės puspriekabės standartiniai matmenys: ilgis 13,6 metrai, plotis ~2,45 metrai ir aukštis ~2,70 metrai. Į šią transporto priemonę krovinį galima pakrauti bet kokiu krautuvu ir kranu per galą, per šoną ar per viršų. Standartinės puspriekabės turi stumdomąsias šonines užuolaidas, kurios palengvina ir pagreitina pakrovimo ir iškrovimo procesą. Mūsų krovininis transportas užtikrins saugų jūsų prekių pristatymą jūsų pageidaujama kryptimi, nes kruopštus krovinio tvirtinimas padės išvengti krovinio apgadinimo transportavimo metu. Pakrovimo metu yra užpildomas krovinio pervežimo važtaraštis (CMR) – dokumentas patvirtinantis krovinio vežimo sutartį, nes tinkamas vietinis ar tarptautinis krovinių pervežimas prasideda nuo tvarkingų dokumentų.

Krovinių vežimo organizavimas keliais tai ne tik paprastas krovinių pervežimas iš pakrovimo taško į paskirties vietą. Tai ištisas logistikos procesas, kuris susideda iš maršruto bei tinkamo transporto, priklausomai nuo krovinio dydžio ir tipo, parinkimo, eismo grafikų ir transporto priemonių judėjimo stebėjimo, būtinų krovinio dokumentų parengimo ir pateikimo įvairioms institucijoms, bendravimo su krovinio gavėju ir paslaugos užsakovu. Daugeliu atveju krovinių pervežimas keliais yra pirma ir paskutinė priemonė prekių pristatymui įvairiarūšėje logistikos grandinėje. Šių operacijų patikėjimas INGSTAD & CO darbuotojams padeda užtikrinti saugų ir savalaikį krovinių pervežimą keliais, operatyvų transportavimo problemų sprendimą. Mūsų kompanijoje taikomi sąžiningi krovinių pervežimo įkainiai, priklausomai nuo kliento užsakomos logistikos / ekspedijavimo paslaugos pobūdžio, transportuojamų krovinių tipo, maršruto ilgio.  Jei krovinių vežimas Jūsų įmonėje yra problematiškas, mūsų siūlomos atskiros krovinių pervežimo paslaugos ar sistemingas kompleksinis distribucijos paslaugų paketas, gali padėti rasti balansą tarp logistikos procesų kokybės ir kaštų.

INGSTAD & CO UAB specializuojasi įvairių baldų – biuro baldų, kavinių, restoranų ar viešbučių įrangos, sofų, lovų ir kitų baldų transportavimu dideliais kiekiais tiesiai iš gamintojų į distribucinius sandėlius arba tiesiai į parduotuves. Krovinius gabename tiek dideliais (iki 17 m bendro ilgio) vilkikais su puspriekabėmis, tiek mažesniais 7-10 m –  sunkvežimiais ar mikroautobusais.

Kelių transporte dažniausiai naudojamos tokio dydžio paletės (padėklai):

 • euro paletės (EPAL), kurių išmatavimai: 1200×800 mm svoris iki 740 kg
 • suomiškos paletės (FIN PAL), kurių išmatavimai: 1200 x 1000 mm, svoris iki 925 kg.

Kelių transporte 1 cbm prilyginamas 333 kg, o 1 pakrovimo metras (LDM) – 1850 kg. Laikomasi nuostatos, kad skaičiuojant transportavimo kainą visada remiamasi didesniu parametru.

Mes, kaip ekspeditoriai, galime pasiūlyti ne vieną, o net kelis krovinio pristatymo būdus, priklausomai nuo kliento poreikio ir skubumo. Krovinių ekspedijavimas leidžia mums neprisirišti tik prie vienos transporto paslaugas siūlančios įmonės ar transporto tipo, bet ir pasiūlyti alternatyvius prekių gabenimo būdus. O tai yra aiški nauda klientui. Krovinius galime gabenti pagal visas INCOTERMS sąlygas: EXW, FCA, CPT, CIP, DAT. DAP, DDP.

Jei reikalingas tarpininkavimas muitinėje, INGSTAD & CO darbuotojų ilgametė patirtis šioje srityje suteikia mūsų tarpininkavimo paslaugos užsakovo greitą ir patikimą muitinės deklaracijos dokumentų apiforminimą tiek Švedijoje, tiek Lietuvoje. Taip pat reikalui esant savo klientams galime pasiūlyti  sandėliavimo galimybes tiek Švedijoje, tiek Lietuvoje. Papildomai teikiame brangių krovinių draudimo paslaugas.

Krovinių pervežimas keliais vykdomas vadovaujantis Tarptautinio vežimo keliais sutarties konvencija (CMR) ir Lietuvos ekspeditorių bendrosiomis ekspedijavimo sąlygomis (LEBES 2015). INGSTAD & CO UAB atsakomybė prieš klientą gabenant krovinius kelių transportu yra apribota 8,33 SDR / krovinio bruto kg (~ 10 EUR / krovinio bruto kg).

Specifinių krovinių gabenimas

Be standartinių krovinių gabename ir specifinius krovinius specialiu transportu:

 • pavojingus (ADR) krovinius – tepalą, trąšas, dažus, chemijos pramonės gaminius ir kitas pavojingas medžiagas
 • medicininius / farmacinius krovinius – vaistus, medicininius preparatus, vitaminus ir kitokias medicininės paskirties prekes.
 • specialaus temperatūrinio režimo reikalaujančius krovinius – mėsos ir pieno produktus, konditerijos gaminius, žuvies ir jūros gėrybes, gėrimus, vaisius ir daržoves, gėles ir kitus augalus, kosmetikos produkciją bei kitus ribotą realizacijos terminą turinčius produktus.
 • Negabaritinius ir sunkiasvorius krovinius – įrengimus pramonei, betono gaminius, stambias statybines konstrukcijas, spec. cisternas, gyvenamuosius namukus ar jų modulius, įvairius spec. konteinerius, žemės ūkio techniką, jachtas, kitas transporto priemones ir kt.

Krovinių gabenimo keliais geografija

 Ingstad & Co teikia reguliarius maršrutus pilniems (FTL) ir daliniams (LTL) kroviniams „nuo durų iki durų“ šiomis pagrindinėmis kryptimis:

Skandinavija – Lietuva, Latvija, Estija – Skandinavija

Vakarų Europa – Lietuva, Latvija, Estija – Vakarų Europa

NVS – Lietuva, Latvija, Estija – NVS.

Poreikiui esant krovinius į / iš Lietuvos galime ekspedijuoti ir kitomis kryptimis.

Susisiekite su mumis: [email protected]


  Įveskite apsaugos kodą
  captcha


  * Šiuos laukus privaloma užpildyti