JULIUS BEINORAVIČIUS direktorius

Julius Beinoravičius
/Direktorius/

 

“Patirtis svarbiausia: virš 100
metų Švedijoje, 20 metų Lietuvoje
ir 10 metų Kinijoje”

Ingstad & Co Vilnius Lietuva

Ingstad & Co logistikos verslą pradėjo dar 1873 metais Švedijoje. Lankstumo, greitų sprendimų priėmimo bei nuolatinių žinių tobulinimo dėka įmonė yra tarp geriausių šioje srityje, turi platų agentų tinklą visame pasaulyje ir savo klientams gali pasiūlyti įvairius transportavimo „nuo durų iki durų“ būdus.

Įmonės vizija: būti konkurencinga plataus spektro logistikos paslaugas teikiančia skandinaviška įmone.

Nuo 1998 m. Ingstad & Co pradėjo savo veiklą ir Lietuvoje. Įmonės savininkas Ingmar Ingstad yra Lietuvos garbės konsulas Švedijoje, todėl nuolat siekiame vystyti Lietuvos ir Švedijos verslo santykius, bei padedame Lietuvos bei Švedijos gamintojams rasti potencialius užsakovus tiek Skandinavijoje, tiek Lietuvoje.

Ingstad & Co biuro Vilniuje pagrindinė veiklos sritis – kelių transportas iš / į Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių į / iš Baltijos šalis, Rusiją ir kitas NVS šalis. Kiekvieną savaitę vykdomi reguliarūs maršrutai pilniems ir daliniams kroviniams kelių transportu. Mūsų darbuotojų kompetetingos žinios padeda prekybos rinkoje su Rytų Europa ir Rusija. Organizuojame tiek negabaritinių bei sunkiasvorių, tiek farmacinių krovinių pervežimus. Taip pat gabename krovinius oro ir jūrų transportu bei vykdome įvairius logistikos projektus.

Ingstad & Co tinklas

Ingstad & Co AB pagrindinis biuras yra Malmo mieste

ŠVEDIJA

Ingstad & Co AB pagrindinis biuras yra Malmo mieste, Švedijoje. Visi mūsų darbuotojai turi kvalifikuotų žinių ir ilgametę patirtį tarptautinės prekybos ir logistikos srityse. Įmonė specializuojasi lenktyninių žirgų transportavime, aptarnauja laivus, bei gabena įvairius krovinius jūrų ir oro transportu.

Ingstad & Co Ltd biuras Shenzhen, Kinijoje

KINIJA

Ingstad & Co Ltd biuras yra įsikūręs Shenzhen, Kinijoje. Tai leidžia palaikyti tiesioginį ryšį su tiekėjais šioje šalyje, o tai garantuoja greitą ir operatyvų krovinio surinkimą ir gabenimą.

INGSTAD & CO priklauso C5C (Connecting 5 Continents) ir ACEX

PASAULINIS TINKLAS

INGSTAD & CO priklauso C5C (Connecting 5 Continents) ir ACEX (Associated Cargo Experts) logistikos tinklams, todėl visuose didžiuosiuose pasaulio miestuose turime patikimus partnerius. Tai leidžia pasiūlyti visas transporto paslaugas „nuo durų iki durų“ bet kurioje pasaulio dalyje bei atlikti reikalingus muitinės formalumus gavėjo šalyje.