Sandėliavimo paslaugos – viena iš Ingstad & Co veiklos sričių. Savo klientams galime pasiūlyti prekių iš trečiųjų šalių sandėliavimą atviruosiuose arba laikinojo saugojimo muitinės sandėliuose pagrindiniuose Lietuvos miestuose.

Muitinis sandėliavimas – tai viena iš specialiųjų muitinės procedūrų.

Muitinės sandėliai – tai Muitinės departamento prie LR Finansų ministerijos pripažinti tinkamais saugoti prekes esančias muitinės priežiūroje, sandėliai ar teritorija. Muitinės sandėlio savininkas turi atitinkamą leidimą, kuriame nurodyta muitinės sandėlio vieta ir galimų saugoti prekių sąrašas.

Muitinės sandėlių sąrašą galima pasitikrinti čia:

https://www.lrmuitine.lt/web/guest/paslaugos/rinkmenos/sandeliai

Muitinės sandėliuose prekes galima saugoti neribotą laiką, tai ypač patogu, jei importuojant prekes, dar nėra žinomas tikslus jų pirkėjas ar pirkėjai. Didelę siuntą galima skaidyti dalimis ir pagrindinis privalumas – kad prekių saugojimo metu nereikia mokėti muitų ar kitų mokesčių. Mokesčiai sumokami tada, kai prekės parduodamos ir pradedamos vartoti.

Muitinės sandėlyje atliekamos ne tik muitinio sandėliavimo procedūros, bet taip pat ir laikinasis prekių sandėliavimas, kai atvykus kroviniui forminama bendroji deklaracija, o po to gali būti atliekami kiti muitinės veiksmai ir procedūros. Laikinai sandėliuoti prekes gali tiek vežėjas, tiek ekspeditorius ar prekių siuntėjas bei gavėjas. Mūsų muitinės tarpininko atstovas, gali atlikti visas reikiamas muitinės procedūras, todėl jums nereiks niekuo rūpintis. Tiesiog sudarysime atstovavimo muitinėje sutartį, kuria jūs įgaliosite mūsų įmonę atstovauti jus LR muitinėje.

Kadangi muitinės sandėliai ypač aktualūs kroviniams keliaujantiems į Rusiją ir kitas NVS šalis – krovinius iš visos Europos ir kitų pasaulio šalių galime konsoliduoti ir vėliau išsiųsti pagal kliento Rusijoje pageidavimus, bei sutvarkyti visus reikiamus muitinės ir transportavimo dokumentus.

Poreikiui esant, plataus partnerių tinklo dėka, savo klientams galime pasiūlyti ne tik muitinės bet ir kitokio tipo sandėlius. Siūlomų sandėlių rūšys: akciziniai sandėliai, distribuciniai sandėliai, temperatūrinį režimą palaikantys ir kt. logistikos sandėliai.

Sandėliavimo įkainiai yra derinami su kiekvienu klientų atskirai ir labai priklauso nuo krovinių kiekio, sandėliavimo laikotarpio ir krovinių srauto stabilumo.

Susisiekite su mumis: [email protected]


    Įveskite apsaugos kodą
    captcha


    * Šiuos laukus privaloma užpildyti