Ingstad & Co teikia muitinės tarpininko paslaugas – atstovauja klientus muitinėje. Muitinės procedūros dažniausiai klientams gali pasirodyti painios ir sudėtingos, bei atima nemažai laiko, todėl pasirinkdami mūsų įmonę, ne tik išvengsite galimų nesklandumų muitinėje, bet ir sutaupysite laiko. Visas muitinės procedūras atliekame kvalifikuotai ir greitai, klientui tiesiogiai nedalyvaujant šiame procese. Jums nereikės rūpintis muitinės dokumentų pildymo, muito mokesčių ir kitokiomis procedūromis, visais šiais klausimais pasirūpins mūsų muitinės tarpininkai.

Bendrijos muitinės kodeksas numato galimybę kiekvienam juridiniui ar fiziniui asmeniui paskirti savo atstovą, įgaliotą atstovauti jam muitinėje atliekant muitinės procedūras ir formalumus. Lietuvoje tiesiogiai atstovauti kitiems asmenims muitinėje, teikiant muitinės deklaraciją, turi teisę tik muitinės tarpininkas. 2017 metais Vilniaus teritorinė muitinė suteikė teisę Ingstad & Co UAB teikti atstovavimo muitinėje paslaugas ir išdavė identifikavimo kodo suteikimo liudijimą. Įmonėje dirbantis darbuotojas, atsakingas už muitinės procedūras, taip pat turi atitinkamą muitinės tarpininko atstovo pažymėjimą, leidžiantį užsiimti šia veikla.

Pagal muitinės tarpininko paslaugų sutartį klientus atstovaujame muitinėje: parengiame reikalingus muitinės dokumentus ir esant poreikiui fiziškai atstovaujame klientą krovinio tikrinimo metu. Taip pat klientui pageidaujant atstovaujame jį Teritorinėje muitinėje ar Muitinės departamente sprendžiant klausimus, susijusius su užsakovo prekių deklaravimu (teikiant prašymus; gaunant leidimus, sertifikatus ir kitus dokumentus; gaunant paaiškinimus dėl muitinės procedūrų ar muitinės sankcionuotų veiksmų vykdymo, prekių klasifikavimo; teikiant prekių mėginius (pavyzdžius) muitinės laboratorijai prekių klasifikavimui ir kt.)

UAB Ingstad & Co klientai turi galimybę gauti konsultaciją prieš įvežant/išvežant prekes į/iš Europos Sąjungos. Suteikiame visą informaciją susijusią su įvežamų prekių muito ar akcizų mokesčiais. Taip pat konsultuojame muitinės procedūrų klausimais susijusiais su kliento importuojamomis ar eksportuojamomis prekėmis.

Norint tapti mūsų klientu, reikia pasirašyti muitinės tarpininko paslaugų sutartį.

Visada pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį kainos ir kokybės santykį!

Susisiekite su mumis: [email protected]


    Įveskite apsaugos kodą
    captcha


    * Šiuos laukus privaloma užpildyti