Logistikos paslaugos tai įvairialypis veiklos procesų komplektas, kuris susideda iš tinkamiausio transporto ir optimaliausio maršruto parinkimo, krovinių pervežimo kontroliavimo, patikimo ir deramo krovinio sandėliavimo, reikalingų dokumentų forminimo ir pastovaus, savalaikio bendravimo su logistikos paslaugos užsakovais, operatyvių, logistikos proceso metu iškilusių, nesklandumų spendimų.

Logistikos paslaugos apima gana platų, įvairių rūšių paslaugų spektrą, nuo paprastos transporto paslaugos, kada tik reikia tinkamai ir laiku pergabenti krovinį iš taško A į tašką B, prekių bei žaliavų sandėliavimo tinkamomis sąlygomis ir kaštais iki visų būtinų įmonės logistikos operacijų perdavimo logistikos įmonei (“outsourcing”). Visa tai leidžia gamintojui užsiimti išskirtinai vien tik gamybine veikla, jos efektyvumo didinimu, gamybos sąnaudų mažinimu, o visais reikalingais, būtinais pelningai veiklai logistikos procesais ir sprendimais pramonei – galime pasirūpinti mes. Įmonės specializacija ir patyrimas išimtinai vien logistikos srityje užtikrina galimybę teikti kokybišką paslaugą žemais kaštais. Taip gamintojas sutaupo ir laiko, ir lėšų, gali nukreipti turimus žmogiškuosius bei finansinius išteklius gaminamo produkto  konkurencingumui, žinomumui didinti, galbūt ir įmonės renovacijai ar plėtrai.

Krovinių transportavimas į visas pasaulio šalis yra mūsų kompanijos veiklos pagrindas. Turime patikimų, laiko patikrintų partnerių didžiuosiuose pasaulio miestuose, todėl galime pasiūlyti efektyvių transportavimo paslaugos sprendimų organizuojant jūsų įmonės produkcijos eksportą ar žaliavų, prekių importą. Mūsų kompanijos teikiamos transporto paslaugos neapsiriboja vien pervežimais kelių transportu, taip pat galime organizuoti krovinių gabenimą lėktuvais bei laivais. Logistikos paslaugas dažniausiai teikiame įmonėms vykdančioms tarptautinę prekybą, t. y. eksportuojančioms ar importuojančioms krovinius iš kitų šalių. Jei jūsų įmonei itin svarbi tarptautinė prekyba, importas ar eksportas, mūsų kompanijos kompetentingi darbuotojai kartu su solidžiais įmonės partneriais gali pasiūlyti kvalifikuotus industrinės logistikos sprendimus. Ilgametė tarptautinė patirtis, aktyvi kompanijos veikla bei bendradarbiavimas su laiko patikrintais partneriais visame pasaulyje ir užimama šio verslo rinkos dalis suteikia galimybę pasiūlyti itin konkurencingas transporto ir industrinės logistikos paslaugas.

Ingstad & Co kompanijos biuro Vilniuje pagrindinė veiklos sritis – importas / eksportas kelių transportu į / iš Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių , į / iš Baltijos šalis, NVS šalis ir kitais tarptautiniais maršrutais visame pasaulyje. Pasaulio regionai į kuriuos driekiasi mūsų įmonės logistikos specialistų koordinuojami tarptautiniai maršrutai: Azija, Kinija, Australijos ir Okeanija, Šiaurės, Pietų ir Centrinė Amerika, Europa, Afrika. Kiekvieną savaitę vykdomi reguliarūs reisai pilniems ir daliniams kroviniams kelių transportu. Mūsų patyrusių darbuotojų kompetentingos žinios padeda gamintojams laisvai orientuotis prekybos rinkoje su Rytų Europa. Organizuojame visokių nestandartinių: tiek negabaritinių bei sunkiasvorių, pavojingų (DG), temperatūrinių ar farmacinių – krovinių pervežimus. Be to galime organizuoti krovinių gabenimą oro ir jūrų transportu į jums reikalingus pasiekti pasaulio kraštus bei vykdyti įvairius, pagal jūsų kompanijos poreikius, pageidavimus optimizuotus, logistikos projektus.

Taipogi savo klientams Ingstad & Co gali pasiūlyti kompleksines industrinės logistikos paslaugas:

 • krovinių sandėliavimas, rūšiavimas ir distribucija pagal konkrečius kliento poreikius,
 • muitinės ir kitų reikalingų krovinio dokumentų tvarkymas,
 • transportavimas: patogiausio maršruto bei transporto tipo parinkimas,
 • konsultacijos įvairiais logistikos projektų įgyvendinimo klausimais
 • visos logistikos grandinės organizavimas ir palaikymas

Mūsų įmonės darbuotojų kompetencija, nuolatinis tobulinimasis logistikos / transporto paslaugos teikimo kokybės srityje,   užtikrina industrinės logistikos procesų patikimumą, atsekamumą. Ingstad & Co kompanijos tarptautinė patirtis bei turimas užsienio partnerių tinklas skirtinguose regionuose, pervežamų krovinių kiekis ir įvairovė suteikia galimybę efektyviai, mažiausiomis laiko ir finansinėmis sąnaudomis paslaugos gavėjui, organizuoti tarptautines logistikos ir transportavimo paslaugas. Tiesioginiai įmonės ryšiai su tarptautiniais partneriais garantuoja greitą ir operatyvų bet kokių, tiek standartinių, tiek negabaritinių bei specialių, pavojingų krovinių surinkimą ir gabenimą, būtinų formalumų atlikimą.

Svarbu pažymėti tai, kad kvalifikuoti Ingstad & Co kompanijos darbuotojai yra pasirengę rasti tinkamą, individualų, konkrečiai pritaikytą sprendimą kiekvienai gamybinei / pramonės įmonei, kuriai yra svarbi tarptautinė prekyba, todėl nedvejodami su mumis susisiekite, jei pageidaujate būtinus jūsų įmonės sėkmingai veiklai importo ar eksporto projektus vykdyti konkurencingai, mažiausiais laiko, žmogiškaisiais ir finansiniais resursais. Atidžiai išanalizuosime jūsų įmonės tarptautinės prekybos: ( importo / eksporto ) – poreikius, neatidėliodami pritaikysime optimalius, laiko patikrintus industrinės logistikos metodus, rasime tinkamą ir patikimą transportą, sutvarkysime visus privalomus formalumus gavėjo ar siuntėjo šalyje bei užtikrinsime, kad visi logistikos paslaugos procesai vyktų efektyviai, sklandžiai ir be priekaištų bet kuriame pasaulio kampelyje. Konkretūs sprendimai dėl įmonės užsakovės logistikos grandinės organizavimo ir palaikymo yra darbuotojų priimami tik nuodugniai išanalizavus kiekvieno kliento poreikius, atsižvelgiama į specifinius pageidavimus, transportuojamų produktų savybes, numatomus krovinių srautus. Visi mūsų darbuotojai nedelsdami reaguoja į iškilusius keblumus, sprendimai priimami operatyviai, su paslaugų užsakovais bendraujama nuolat juos informuojant apie logistikos proceso metu iškilusios problemos sprendimo eigą.

Ingstad & Co kompanijos darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį tarptautinės prekybos ir logistikos srityse, todėl galime ne tik patys organizuoti industrinės logistikos paslaugas, bet ir teikti profesionalias konsultacijas Jūsų įmonės logistikos / transporto padalinio specialistams atskirais, konkrečiais krovinių pervežimo, sandėliavimo arba viso tarptautinės logistikos proceso organizavimo, reikalingų krovinio dokumentų tvarkymo klausimais tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse.

Susisiekite su mumis: [email protected]

INGSTAD & CO teikiamos paslaugos. KROVINIŲ GABENIMAS KELIŲ. TRANSPORTUFARMACIJOS KROVINIŲ GABENIMAS. SANDĖLIAVIMO IR MUITINĖS TARPININKAVIMO PASLAUGOS. KROVINIŲ GABENIMAS ORO IR JŪRŲ TRANSPORTU. NEGABARITINIŲ IR SUNKIASVORIŲ KROVINIŲ GABENIMAS. KROVINIŲ DRAUDIMAS IR LOGISTIKOS KONSULTACIJOS.


  Įveskite apsaugos kodą
  captcha


  * Šiuos laukus privaloma užpildyti