Tarptautinių krovinių gabenimas jūrų transportu (FCL, LCL) iš / į Australijos ir Okeanijos regionus vykdomas iš Klaipėdos jūrų uosto (LTKLJ) į šiuos pagrindinius uostus:

 • Australija: Adelaide, Brisbane, Darwin, Fremantle, Hobart, Melbourne, Sydney
 • Fidžis: Lautoka, Suva
 • Naujoji Zelandija: Auckland, Bluff, Lyttelton, Napier, Nelson, New Plymouth, Port Chalmers, Tauranga, Wellington
 • Papua Naujoji Gvinėja: Lae, Madang, Port Moresby, Rabaul

Tarptautinių krovinių gabenimas jūra iš / į Australijos ir Okeanijos regionus vykdomas iš: visų Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestų ir miestelių.

Krovinių ekspedijavimas jūrų transportu (FCL, LCL) iš Australijos ir Okeanijos regionų į kitas šalis  ir iš kitų šalių į Australijos ir Okeanijos regionus vykdomas su šiais regionais: Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Vidurio Amerika, Europa, Azija.

Jūrų krovinių gabenimas per tarpinius uostus: dažniausiai kroviniai į / iš Klaipėdos jūrų uosto keliauja per tarpinius Europos didžiuosius uostus: Roterdamas (NLRTM), Antverpenas (BEANR), Hamburgas (DEHAM). Juose konteineriai perkraunami iš didžiųjų okeaninių konteinerinių laivų į mažesnius fiderinius.

Krovinių surinkimo / pristatymo laikas ir vieta: Krovinius iš Lietuvos surenkame ir pristatome kiekvieną dieną.

Tranzito laikas: dažniausiai svyruoja nuo 35 iki 60 dienų. FCL kroviniai pristatomi greičiau, LCL kroviniai visada keliauja ilgiau.

Incoterms sąlygos: Dažniausiai naudojamos EXW, FCA, FAS, FOB, CFR, CIF sąlygos.

Krovinio gabenimo ir saugojimo sąlygos: atkeliaujantys arba iškeliaujantys jūriniai kroviniai nemokamai jūrų uoste saugomi 3 dienas (įskaitant atvykimo ar išvykimo dieną). Ingstad & Co ne tik paruošia visą reikiamą dokumentaciją krovinio išleidimui ar priėmimui, gali padaryti importo / eksporto arba tranzitinę deklaraciją, bet ir apmoka visus jūrų uosto mokesčius. Norime pastebėti, kad nuo 2016-07-01 yra numatyti nauji reikalavimai dėl patvirtinto konteinerių svorio (VGM – angl.verified gross mass). Krovinio siuntėjas yra atsakingas už VGM deklaravimą, prieš pakraunant konteinerį į laivą. Mūsų įmonė, gali jums padėti ir tinkamai pateikti VGM deklaraciją.

Krovinių gabenimo jūrų transportu kainos: krovinių gabenimo kainos jūrų transporte keičiasi kiekvieną mėnesį ir galioja iki paskutinės mėnesio dienos. Kainos visų pirma priklauso nuo maršruto ir konteinerio tipo: 20″ konteineris, 40″ konteineris, 40″ HC konteineris ir t.t.

Papildomos paslaugos gabenant krovinius jūrų transportu:

 • Tinkamo konteinerio parinkimas.
 • Krovinio svėrimas.
 • VGM deklaracijos pildymas.
 • Reikiamos dokumentacijos paruošimas.
 • Muitinės formalumų tvarkymas tiek išvykimo, tiek atvykimo šalyse.

Kokius krovinius į užsienį rekomenduojama gabenti jūrų transportu? Dažniausiai jūrų transportu gabenami sunkūs, didesni kroviniai bei kroviniai, kurie nėra ypatingai skubūs arba ilgesnis tranzito laikas jau iš anksto įskaičiuotas į gamybos terminą. Jūrų transportu kroviniai gabenami ilgesniais maršrutais, siekiant kuo mažesnių transporto išlaidų, kadangi tiek geležinkelių tiek oro transportas yra žymiai brangesnis.

Kodėl „INGSTAD & CO“ verta rinktis kaip partnerį ekspeditorių, logistikos sprendimų ir transporto bendrovę?

„INGSTAD & CO“ logistikos ir krovinių gabenimo įmonės privalumai:

 • Lanksti ir patikima logistikos įmonė dirbanti Švedijoje dar nuo 1873 metų ir Lietuvoje nuo 1998 metų.
 • Narystė asociacijose ir platus pasaulinis logistų tinklas padeda nugabenti krovinį į bet kurią pasaulio šalį.
 • Siekiame būti naudingi klientams, todėl galime pasiūlyti platų spektrą papildomų logistikos paslaugų: nuo konsultacijų iki krovinio draudimo ar muitinės dokumentų tvarkymo.
 • Nepriekaištinga mūsų darbuotojų kompetencija ir darbo stažas transporto ir logistikos srityje ne trumpesnis kaip 5 metai.
 • Su mumis nuolat galite susisiekti bet kuriuo paros metu.
 • Gautas Įgaliotojo ekonominių operacijų vykdytojo (AEO) statusas, Geros vaistų platinimo praktikos (GDP) sertifikatas, TOP įmonė 2018 sertifikatas, Stipriausi Lietuvoje 2018 sertifikatas ir kiti parodo mūsų siekį nuolat tobulėti ir būti vienu iš rinkos lyderių.

Susisiekite su mumis: [email protected]


  Įveskite apsaugos kodą
  captcha


  * Šiuos laukus privaloma užpildyti