Tarptautinių krovinių gabenimas kelių transportu iš Maltos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Maltą vykdomas per Lenkiją, Čekiją, Austriją, Italiją arba Lenkiją, Vokietiją, Austriją, Italiją.

Tarptautinių krovinių pervežimas kelių transportu iš / į Lietuvą vykdomas į / iš šių Maltos miestų: Birkirkara, Qormi, Mosta, Saint John, Sliema, Naxxar, Żejtun, Fgura, Saint Paul’s Bay, Żabbar. Esant reikalui krovinius galime pasikrauti ir iš kitų miestų.

Krovinių ekspedijavimas kelių transportu / sausuma tarptautiniais maršrutais iš / į Maltą vykdomas į / iš šių šalių: Baltijos šalys, Skandinavija, Rusija ir NVS šalys, Europa, Šiaurės Amerikos šalys, Pietų Amerikos šalys, Azijos šalys.

Dalinių krovinių (LTL) surinkimas Maltoje: dalinius krovinius (LTL) Kipre surenkame kiekvieną dieną iš visų miestų ir miestelių. Didžiuosiuose Maltos miestuose: Birkirkara, Qormi, Mosta, Saint John, Sliema, Naxxar, Żejtun, Fgura, Saint Paul’s Bay, Żabbar. Dažniausiai surinkimas vyksta su vietine distribucija iki Italijos ir vėliau su tiesiogine mašina vežama iki Lietuvos kur kroviniai terminale paskirstomi pagal pristatymo adresus. Taip pat galimas surinkimas ir su tiesiogine mašina.

Dalinių krovinių (LTL) surinkimas Lietuvoje: dalinius krovinius (LTL) Lietuvoje surenkame kiekvieną dieną iš visų miestų ir miestelių. Dažniausiai surinkimas vyksta tiesiogine mašina be perkrovimų.

Išvykimas iš Maltos: pilni kroviniai (FTL) – kiekvieną dieną. Daliniai kroviniai (LTL) – Penktadienį, Šeštadienį išvažiuoja iš Maltos

Išvykimas iš Lietuvos: pilni kroviniai (FTL) – kiekvieną dieną. Daliniai kroviniai (LTL) – Penktadienį ir Antradienį

Krovinių gabenimo į/iš Maltą tranzito laikas: pilniems kroviniams (FTL) 5-6 dienos. Daliniams 10-11 dienų.

Krovininio transporto maksimali talpa: 33 epl

Transporto priemonės maksimali keliamoji galia: 24 tonos

Krovinio pakrovimo / iškrovimo sąlygos: už krovinio pakrovimą / iškrovimą su atitinkama krovimo įranga yra atsakingas klientas. Vairuotojas su savimi neturi technikos kroviniui iškrauti. Reikalui esant pagal atskirą susitarimą galime pasiūlyti transportą su liftu arba distribucinį transportą su atitinkama krovimo įranga, jei nėra galimybės krovinį iškrauti iš 13,6 m puspriekabės arba nėra galimybės privažiuoti į iškrovimo vietą su dideliu 17 m sąstatu.

Krovinio vežimo sąlygos: krovinio vežimas keliais yra vykdomas vadovaujantis Tarptautinio vežimo keliais sutarties konvencija (CMR) ir Šiaurės šalių ekspeditorių asociacijos bendrosiomis sąlygomis (NSAB 2000). INGSTAD & CO UAB atsakomybė prieš klientą yra apdrausta ekspeditorių draudimu. Vežant brangius krovinius, kliento pageidavimu krovinius galime apdrausti papildomu draudimu.

Krovinių gabenimo keliais kainos: krovinių gabenimo kainos priklauso nuo krovinių kiekio per mėnesį ir bendradarbiavimo tipo. Vienkartiniams pervežimams kainos yra šiek tiek didesnės, nei pastoviems ilgalaikiams klientams. Bet kokiu atveju susisiekite su mumis el.paštu: [email protected] ar tel. +370 52136834 ir visada rasime jums tinkamą sprendimą.

Specifinių krovinių gabenimas:

 • farmacinių krovinių gabenimas: turime Gerosios platinimo praktikos (GDP) sertifikatą, todėl galime kokybiškai vežti įvairius farmacinius krovinius: vaistus, medicininius preparatus ir kitas farmacines prekes;
 • greitai gendančių, reikalaujančių temperatūrinio rėžimo: maisto produktai, daržovės, vaisvandeniai, alus;
 • negabaritinių, sunkiasvorių: nuolat vykdome įvairius ilgalaikius bei trumpalaikius projektus negabaritiniams kroviniams vežti;
 • pavojingų / ADR: gabename dažus, baterijas, trąšas ir kitas pavojingas medžiagas;
 • gyvūnų / augalų: žirgų, karvių, bizonų ar kitų gyvūnų bei augalų / gėlių transportavimas;
 • skubių krovinių: skubius krovinius galime nugabenti oro transportu arba dedikuoto transporto dėka.

Krovinių gabenimo kelių transportu Lietuva – Malta ir Malta – Lietuva privalumai:

 • Tiek pilnus tiek dalinius krovinius vežame „nuo durų iki durų“;
 • Visos tranzitinės šalys yra Europos sąjungos narės, todėl vilkikams nereikia stovėti eilėje pasienyje;
 • Pervežimo kainos pateikiamos operatyviai.
 • Vienintelis dalykas, kuris gali sutrukdyti numatytam atvykimui ar išvykimui yra kelto Italija – Malta grafikas.

Kodėl „INGSTAD & CO“ verta rinktis kaip partnerį vežėją, logistikos sprendimų ir transporto bendrovę?

„INGSTAD & CO“ logistikos ir krovinių gabenimo įmonės privalumai:

 • Lanksti ir patikima logistikos įmonė dirbanti Švedijoje dar nuo 1873 metų ir Lietuvoje nuo 1998 metų.
 • Narystė asociacijose ir platus pasaulinis logistų tinklas padeda nugabenti krovinį į bet kurią pasaulio šalį.
 • Siekiame būti naudingi klientams, todėl galime pasiūlyti platų spektrą papildomų logistikos paslaugų: nuo konsultacijų iki krovinio draudimo ar muitinės dokumentų tvarkymo.
 • Nepriekaištinga mūsų darbuotojų kompetencija ir darbo stažas transporto ir logistikos srityje ne trumpesnis kaip 5 metai.
 • Su mumis nuolat galite susisiekti bet kuriuo paros metu.
 • Gautas Įgaliotojo ekonominių operacijų vykdytojo (AEO) statusas, Geros vaistų platinimo praktikos (GDP) sertifikatas, TOP įmonė 2018 sertifikatas, Stipriausi Lietuvoje 2018 sertifikatas ir kiti parodo mūsų siekį nuolat tobulėti ir būti vienu iš rinkos lyderių.

Susisiekite su mumis: [email protected]


  Įveskite apsaugos kodą
  captcha


  * Šiuos laukus privaloma užpildyti