Siekiant išsaugoti tokių specifinių krovinių kaip: mėsos ir pieno produktai, konditerijos gaminiai, žuvis ir jūros gėrybes, gėrimai, vaisiai ir daržovės, gėles ir kiti augalai, medicines ir chemijos pramonės produktai – reikalingas temperaturinis krovinio rėžimas. Ingstad & Co ko žino, kaip transportuoti atvėsintus ar užšaldytus produktus, arba neleisti produktams užšalti. Turėdami patikimus partnerius, mūsų apmokyti darbuotojai užtikrina patikimą jūsų temperatūrinių krovinių surinkimo ir pristatymo paslaugą.

Kelių transporte naudojamos specialios temperatūrinį režimą palaikančios puspriekabės, sunkvežimiai ar mikroautobusai. Oro transporte temperatūrą palaiko specialūs konteineriai ar talpos su sausu ledu, o jūrų transporte – specialūs temperatūrinį režimą palaikantys konteineriai (20”, 40”, 40” HC). Ingstad & Co gali pasiūlyti transportavimo paslaugas temperatūrinio režimo reikalaujančioms prekėms visomis transport rūšimis.

Mes suprantame, kaip svarbu, kad temperatūros kontroliuojamų produktų vientisumas būtų užtikrintas viso transportavimo metu,taip pat ir rūpinamės, kad klientai gautų tikslią savo prekių temperatūros kontrolę visos tiekimo grandinės metu. Taip mes užtikriname mūsų klientų pasitikėjimą Ingstad & Co, kaip patikimu logistikos partneriu.

Mūsų temperatūrinių krovinių transportavimas apima:

 • GPS temperatūros stebėjimą
 • Temperatūros intervale nuo -25 ° C iki +25 ° C užtikrinimą
 • Aukštą higienos lygį
 • Transportavimo proceso stebėseną 24/7
 • Temperatūros stebėseną ir matavimą pakrovimo metu
 • Termografų ataskaitų pateikimą

Temperatūrinių krovinių gabenimas kelių transportu vykdomas šiomis pagrindinėmis kryptimis:

Skandinavija – Lietuva, Latvija, Estija – Skandinavija

Vakarų Europa – Lietuva, Latvija, Estija – Vakarų Europa

Rusija ir NVS – Lietuva, Latvija, Estija – Rusija ir NVS.

Poreikiui esant temperatūrinius krovinius į/ iš Lietuvos galime gabenti ir kitomis kryptimis iš / į visas pasaulio šalis.

Susisiekite su mumis: [email protected]


  Įveskite apsaugos kodą
  captcha


  * Šiuos laukus privaloma užpildyti