Standartinių krovinių gabenimas

Standartiniai oro kroviniai – tai oru gabenami kroviniai, kuriems nereikia temperatūros režimo, taip pat kroviniai, kurie nėra pavojingi, ypatingai didelių išmatavimų ar nereikalauja specialios priežiūros. Tarptautinis krovinių gabenimas oru –  populiarus krovinių gabenimo būdas kai reikalingas skubesnis prekių pristatymas bei gabenami kroviniai yra brangesni arba paskirties vietos negalima pasiekti kitokiu transportu.

Krovinių gabenimas oru  yra greičiausias, lyginant su visais kitais transportavimo būdais, ir todėl turi ypatingą pranašumą, ypač tada, kai krovinius reikia gabenti tolimais atstumais mažiausiomis laiko sąnaudomis.

Krovinių pervežimas oro transportu yra itin tinkamas trapių, vertingų krovinių, tokių kaip meno kūriniai ar turinčių ribotą realizacijos terminą, tokių kaip gėlės, maistas, vaistai, pervežimui. Be to, gabenant krovinius oro transportu  žymiai mažesnė rizika dėl neapskaičiuotos žalos ar vagystės, negu kitais transportavimo atvejais, nes oro uostai pasižymi itin aukštu apsaugos lygiu.

Esminis šio krovinių transportavimo būdo trūkumas yra aukšta kaina: tai — brangiausias krovinių pervežimo būdas. Kitas krovinių gabenimo oru trūkumas yra itin atidžiai prižiūrimi svorio bei dydžio faktoriai, nes yra nustatytas griežtas reguliavimas, kokius krovinius galima transportuoti oru, o kokius —draudžiama, ir šių reikalavimų privaloma paisyti. Tačiau tinkamai paruošus lėktuvais galima skraidinti beveik visus krovinius. Jei turite klausimų dėl tarptautinio krovinių gabenimo oru, tarptautinių siuntų, sandėliuose guli skubūs kroviniai (specifiniai ar standartiniai) drąsiai kreipkitės į mūsų komandą.  INGSTAD & CO darbuotojai išsiaiškinę situaciją, pasiūlys keletą sprendimo būdų, suteiks naudingos informacijos logistikos, transportavimo klausimais, padės priimti Jums naudingiausią logistikos sprendimą.

Mes, kaip ekspeditorius, puikiai suprantame, kad mūsų klientams reikia oro transporto logistikos sprendimo, kuris turi būti greitas, patikimas ir ekonomiškas. Ekspedijavimas leidžia mums neprisirišti prie vienos oro linijos kompanijos. Kartu su mūsų tarptautiniais partneriais turime galimybę suorganizuoti krovinių pervežimą oro transportu per visas didžiausias pasaulio oro linijų bendroves. Tai leidžia mums pasiūlyti savo klientams aukščiausios klasės paslaugas konkurencingomis kainomis į bet kurį pasaulio oro uostą. Kroviniai oro transportu dažniausiai gabenami pagal šias INCOTERMS sąlygas: EXW, FOB, CFR, DAP, DDP.

Oro transporte krovinio gabenimo kaina priklauso ir nuo krovinio užimamo tūrio bei svorio. Ji skaičiuojama remiantis krovinio tūriniu svoriu arba brutto svoriu (imamas didesnis matmuo). Krovinio tūrinis svoris apskaičiuojamas sekančiai: ilgis, cm x plotis, cm x aukštis, cm x 166,7 kg.

Krovinių gabenimas oru  reiškia, kad  Jūsų krovinys bus išsiųstas greitai ir saugiai, o paskirties vietą pasieks per trumpiausią galimą laiką. Tai ypač svarbu vertingų, skubių krovinių gabenime. Krovinių gabenimas oru apima pilnų, dalinių, skubių krovinių transportavimą, ekspedijavimą, distribuciją, būtinų dokumentų rengimą, įforminimą, krovinių draudimą. Klientai gali rinktis tiek pavienes būtinas INGSTAD & CO  teikiamas logistikos paslaugas, tiek visą paketą, reikalingą krovinio sėkmingam judėjimui ore ir žemėje užtikrinti.

Norime priminti, kad oro transporte krovinys dažnai yra gabenamas per tarpinius oro uostus. Todėl krovinių gabenimas oru reikalauja papildomo dėmesio krovinio paruošimui transportavimui. Svarbu krovinį tinkamai supakuoti: naudoti specialias nuo smūgių apsaugančias pakavimo medžiagas, bei atitinkamais, visuotinai naudojamais ir suprantamais, ženklais pažymėti pakuotę, jei jos negalima vartyti, ar joje yra dūžtančių, drėgmei jautrių ar temperatūrinio režimo reikalaujančių prekių. Primename, kad pakuotės, kurių viduje yra prekių su baterijomis, privalo būti ženklinamos specialiais lipdukais ir pakuojamos pagal atitinkamas instrukcijas. Reikia prisiminti, kad ir kroviniams oro uostuose galioja tokie patys griežti saugos reikalavimai – jie peršviečiami rentgenu, kilus įtarimų gali būti net išardyti, norint atlikti nuodugnią apžiūrą.

Krovinių pervežimas oro transportu gali būti ir logistikos grandinės dalis. INGSTAD & CO darbuotojai išanalizavę krovinio pristatymo reikalavimus, transportuojamo produkto specifiką ir pageidaujamus pristatymo terminus gali pasiūlyti klientams viename ir logistikos etapų rinktis pervežimą oru. Dažniausiai į oro transportavimą investuota suma atsiperka, kada krovinio pristatymo greitis yra svarbiausias faktorius. Platus partnerių tinklas leidžia pasiūlyti klientams palankius tarifus ir užtikrina paslaugos kokybę.

Jei pervežant prekes lėktuvais reikalingas tarpininkavimas muitinėje, mūsų įmonės specialistų patirtis šioje srityje suteikia paslaugų užsakovams operatyvų ir korektišką muitinės deklaracijos dokumentų apiforminimą tiek Švedijoje, tiek Lietuvoje. Tai ypač aktualu siekiant laiku išsiųsti ar priimti oro transportu gabenamą krovinį. Taip pat reikalui esant savo klientams galime pasiūlyti  sandėliavimo galimybes tiek Švedijoje, tiek Lietuvoje; papildomai apdrausti brangius krovinius. INGSTAD & CO yra IATA bei CASS nariai.

Krovinių gabenimas oro transportu yra vykdomas vadovaujantis Varšuvos konvencija (Warsaw Convention). INGSTAD & CO UAB atsakomybė prieš klientą gabenant krovinius oro transportu yra apribota 19 SDR / krovinio bruto kg (~ 23 EUR / krovinio bruto kg).

Specifinių krovinių gabenimas

Be standartinių krovinių gabename ir specifinius krovinius oro transportu:

  • pavojingus (DGR) krovinius – baterijos, dezodorantai, sausas ledas, chemijos pramonės gaminiai ir kt.
  • medicininius / farmacinius krovinius – vaistus, medicininius preparatus, vitaminus ir kt.
  • temperatūrinio režimo reikalaujančius krovinius – dažniausiai maisto produktus, kosmetikos ir farmacijos gaminius.
  • gyvūnus – žirgus, naminius gyvūnus, laukinius gyvūnus ir pan.

Krovinių gabenimo oro transportu geografija

 Ingstad & Co ofisas Lietuvoje teikia  įvairių krovinių gabenimo paslaugas oro transportu iš / į visas pasaulio šalis į / iš Lietuvos.

Krovinius gabenamus orlaiviais iš / į Lietuvą skraidiname per Vilniaus oro uostą (VNO). Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vežant krovinius į / iš Vilniaus oro uosto dažniausiai taikomi krovinio ar paletės aukščio apribojimai.

Susisiekite su mumis: [email protected]


    Įveskite apsaugos kodą
    captcha


    * Šiuos laukus privaloma užpildyti