Specialus transportas – tai įvairus transportas naudojamas specifiniams kroviniams gabenti. Tai gali būti:

  • pavojingi kroviniai (DG – dangerous goods) – tepalas, trąšos, dažai, chemijos pramonės gaminiai ir kitos pavojingos medžiagos
  • medicininiai / farmaciniai kroviniai – vaistai, medicininiai preparatai, vitaminai ir kt medicininės prekės.
  • Temperatūrinio režimo reikalaujantys kroviniai – mėsos ir pieno produktai, konditerijos gaminiai, žuvis ir jūros gėrybės, gėrimai, vaisiai ir daržovės, gėlės ir kiti augalai, kosmetika.
  • Negabaritiniai ir sunkiasvoriai kroviniai – įrengimai, betono gaminiai, spec. cisternos, gyvenamieji namukai ar jų moduliai, įvairius spec. konteineriai, žemės ūkio technika, jachtos, kitos transporto priemonės ir kt.

Specialusis transportas pasižymi sudėtingesne logistika, kuriai reikia profesionalių žinių. Specialieji kroviniai gabenami tik tam tikslui skirtu specialiai paruoštu transportu ir dažniausiai reikalauja išankstinio pasiruošimo ar netgi specialių leidimų ar licencijų. Šiems pervežimams reikalingas įvairus transporto priemonių parkas, kurį mes būdami logistikos įmone, be abejo galime pasiūlyti savo klientams.

Perveždami  pavojingus krovinius (DG): degius, sprogstamus, greitai oksiduojančius, radioaktyvius taip pat ir nuodingus krovinius, jiems pritaikydami reikalingą puspriekabės tipą su specialiais leidimais ir įranga užtikriname aplinkos saugumą. GDP sertifikatas leidžia mums gabenti farmacinius krovinius atitinkamai paruoštu transporto priemonių parku: 3,5 tonų sunkvežimiai, 7 tonų sunkvežimiai, mikroautobusai ir vilkikai su puspriekabėmis. Refrižeratorinių puspriekabių pagalba galime išgauti žemą temperatūrą ir taip apsaugoti jūsų greitai gendančius produktus arba teigiamą temperatūrą žiemą, ir taip apsaugoti skystus krovinius nuo užšalimo. Negabaritiniams ar sunkiasvoriams kroviniams parenkame specialų transportą, gauname atitinkamus leidimus ir galime vežti stambius metalo ar medienos konstrukcijas, gelžbetonio gaminius, transporto priemones ir kitus nestandartinius krovinius. Negabaritiniams kroviniams gabenti galime pasiūlyti specialias pažemintas arba teleskopines (pailginamas) priekabas, standartinių puspriekabių platformas arba kitą techniką.

Turime daug galimybių  pasinaudoti papildomomis draudimo procedūromis jūsų krovinio saugumui.

Ingstad & Co teikia specialių krovinių gabenimo paslaugas tiek pilniems tiek daliniams kroviniams „nuo durų iki durų“ kelių, jūrų, ar oro transportu šiomis pagrindinėmis kryptimis:

Skandinavija – Lietuva, Latvija, Estija – Skandinavija

Vakarų Europa – Lietuva, Latvija, Estija – Vakarų Europa

Rusija ir NVS – Lietuva, Latvija, Estija – Rusija ir NVS.

Specialius krovinius galime ekspedijuoti ir pasauliniu mastu.

Susisiekite su mumis: [email protected]


    Įveskite apsaugos kodą
    captcha


    * Šiuos laukus privaloma užpildyti