Tarptautinių krovinių gabenimas kelių transportu iš Lietuvos į Švediją ir iš Švedijos į Lietuvą vykdomas per šių valstybių teritorijas: pagrindinis kelias iš / į Švediją yra keltu per Baltijos jūrą.  Iš pietinės Švedijos krovinius vežame tiesiai į Lietuvą, iš Stockholmo regiono, bei Šiaurinės Švedijos – tranzitu per Latviją. INGSTAD & CO turi tiesiogines sutartis su visomis pagrindinėmis keltų linijomis keliančiomis transporto priemones iš / į Švediją į / iš Lietuvos: Klaipėda – Karlshamn – Klaipėda (DFDS SEEWAYS AB), Klaipėda – Trelleborg – Klaipėda (TT-LINE AB) ir iš Latvijos: Ventspils – Nyneshamn – Ventspils (STENA LINE SCANDINAVIA AB), Riga – Stockholm – Riga (TALLINK LATVIJA AS).

Tarptautinių krovinių pervežimas kelių transportu iš Lietuvos ar į Lietuvą vykdomas į / iš šių Švedijos miestų: Malmö, Lund, Anderslöv, Staffanstorp, Höör, Ystad, Eslöv, Svedala, Laholm,Trelleborg, Landskrona, Helsingborg, Kristiansand, Hässleholm, Karlshamn, Karlskrona, Broby, Osby, Älmhult, Halmstad, Hässleholm, Anderstorp, Bromölla, Hyltebruk, Torup, Alvesta, Lammhult, Växjö, Nybro, Kalmar, Ljungby, Värnamo, Falkenberg, Varberg, Oskarshamn, Vetlanda, Västervik, Nässjö, Jönköping, Ulricehamn, Vimmerby, Borås, Alingsås, Göteborg, Tranås, Uddevalla, Ullared, Kina, Bjärnum, Skara, Skövde, Tibro, Trollhättan, Motala, Linköping, Norrköping, Nyköping, Mariestad, Vänersborg, Arvika, Karlstad,  Karlskoga, Kumla, Örebro, Eskilstuna, Katrineholm, Nynäshamn, Södertälje, Stockholm, Uppsala, Västerås, Sala, Vallentuna, Enköping, Avesta, Gävle, Falun, Borlänge, Sandviken, Hudiksvall, Bollnäs, Sundsvall, Östersund, Umeå, Skellefteå, Luleå. Esant reikalui kroviniai vežami ir iš kitų Švedijos miestų.

Krovinių ekspedijavimas kelių transportu / sausuma tarptautiniais maršrutais iš / į Švediją vykdomas į / iš šių šalių: Baltijos šalys, Skandinavija, Rusija ir NVS šalys, Europa, Šiaurės Amerikos šalys, Pietų Amerikos šalys, Azijos šalys.

Dalinių krovinių (LTL) surinkimas Lietuvoje: dalinius krovinius (LTL) Lietuvoje surenkame kiekvieną dieną iš visų miestų ir miestelių. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai dažniausiai surinkimas vyksta su tiesiogine mašina be perkrovimų.

Dalinių krovinių (LTL) surinkimas Švedijoje: dalinius krovinius (LTL) Švedijoje surenkame kiekvieną dieną iš visų miestų ir miestelių. Dažniausiai surinkimas vyksta tiesiogine mašina be perkrovimų.

Išvykimas iš Lietuvos: pilni kroviniai (FTL) – kiekvieną dieną. Daliniai kroviniai (LTL) – Penktadienį ir Antradienį / Trečiadienį.

Išvykimas iš Švedijos: pilni kroviniai (FTL) – kiekvieną dieną. Daliniai kroviniai (LTL) – Penktadienį ir Antradienį / Trečiadienį.

Krovinių gabenimo į/iš Airijos tranzito laikas: pilniems kroviniams (FTL) 1-2 dienos. Daliniams 2-4 dienos.

Krovininio transporto maksimali talpa: 33 epl

Transporto priemonės maksimali keliamoji galia: 24 tonos

Krovinio pakrovimo / iškrovimo sąlygos: už krovinio pakrovimą / iškrovimą su atitinkama krovimo įranga yra atsakingas klientas. Vairuotojas su savimi neturi technikos kroviniui iškrauti. Reikalui esant pagal atskirą susitarimą galime pasiūlyti transportą su liftu arba distribucinį transportą su atitinkama krovimo įranga, jei nėra galimybės krovinį iškrauti iš 13,6 m puspriekabės arba nėra galimybės privažiuoti į iškrovimo vietą su dideliu 17 m sąstatu.

Krovinio vežimo sąlygos: krovinio vežimas keliais yra vykdomas vadovaujantis Tarptautinio vežimo keliais sutarties konvencija (CMR) ir Šiaurės šalių ekspeditorių asociacijos bendrosiomis sąlygomis (NSAB 2000). INGSTAD & CO UAB atsakomybė prieš klientą yra apdrausta ekspeditorių draudimu. Vežant brangius krovinius, kliento pageidavimu krovinius galime apdrausti papildomu draudimu.

Krovinių gabenimo keliais kainos: krovinių gabenimo kainos priklauso nuo krovinių kiekio per mėnesį ir bendradarbiavimo tipo. Vienkartiniams pervežimams kainos yra šiek tiek didesnės, nei pastoviems ilgalaikiams klientams. Bet kokiu atveju susisiekite su mumis el.paštu: [email protected] ar tel. +370 52136834 ir visada rasime jums tinkamą sprendimą.

Specifinių krovinių gabenimas:

 • farmacinių krovinių gabenimas: turime Gerosios platinimo praktikos (GDP) sertifikatą, todėl galime kokybiškai vežti įvairius farmacinius krovinius: vaistus, medicininius preparatus ir kitas farmacines prekes;
 • greitai gendančių, reikalaujančių temperatūrinio rėžimo: maisto produktai, daržovės, vaisvandeniai, alus;
 • negabaritinių, sunkiasvorių: nuolat vykdome įvairius ilgalaikius bei trumpalaikius projektus negabaritiniams kroviniams vežti;
 • pavojingų / ADR: gabename dažus, baterijas, trąšas ir kitas pavojingas medžiagas;
 • gyvūnų / augalų: žirgų, karvių, bizonų ar kitų gyvūnų bei augalų / gėlių transportavimas;
 • skubių krovinių: skubius krovinius galime nugabenti oro transportu arba dedikuoto transporto dėka.

Krovinių gabenimo kelių transportu Lietuva – Švedija ir Švedija – Lietuva privalumai:

 • Tiek pilnus tiek dalinius krovinius vežame „nuo durų iki durų“;
 • Galime pristatyti krovinius tiksliai laiku („just in time“) pagal užsakytus laikus;
 • Švediją ir Lietuvą skiria tik Baltijos jūra, todėl vežimas kelių transportu pasižymi greičiu ir per vieną darbo dieną krovinys jau gali pasiekti gavėją.
 • Vienintelis dalykas kuris gali sutrikdyti nusistovėjusį krovinių pristatymo grafiką, tai laikini keltų judėjimo sutrikimai dėl audrų.
 • Pervežimo kainos pateikiamos operatyviai.

Kodėl „INGSTAD & CO“ verta rinktis kaip partnerį vežėją, logistikos sprendimų ir transporto bendrovę?

„INGSTAD & CO“ logistikos ir krovinių gabenimo įmonės privalumai:

 • Lanksti ir patikima logistikos įmonė dirbanti Švedijoje dar nuo 1873 metų ir Lietuvoje nuo 1998 metų.
 • Narystė asociacijose ir platus pasaulinis logistų tinklas padeda nugabenti krovinį į bet kurią pasaulio šalį.
 • Siekiame būti naudingi klientams, todėl galime pasiūlyti platų spektrą papildomų logistikos paslaugų: nuo konsultacijų iki krovinio draudimo ar muitinės dokumentų tvarkymo.
 • Nepriekaištinga mūsų darbuotojų kompetencija ir darbo stažas transporto ir logistikos srityje ne trumpesnis kaip 5 metai.
 • Su mumis nuolat galite susisiekti bet kuriuo paros metu.
 • Gautas Įgaliotojo ekonominių operacijų vykdytojo (AEO) statusas, Geros vaistų platinimo praktikos (GDP) sertifikatas, TOP įmonė 2018 sertifikatas, Stipriausi Lietuvoje 2018 sertifikatas ir kiti parodo mūsų siekį nuolat tobulėti ir būti vienu iš rinkos lyderių.

Susisiekite su mumis: [email protected]


  Įveskite apsaugos kodą
  captcha


  * Šiuos laukus privaloma užpildyti