Farmacinė, medicinos įrangos logistika yra labai sudėtingas ir atsakingas procesas, reikalaujantis specifinių paslaugos teikėjo žinių, ypatingų technologinių sprendimų. Farmacijos logistika išsiskiria būtinybe užtikrinti, kad pagaminti vaistai, medicininiai preparatai pasiektų galutinį vartotoją tinkamos kokybės. Todėl reikalingas farmacinis transportas, turi būti atsakingai suorganizuota saugi tiekimo / logistikos grandinė ir užtikrintas reikalingos produktui temperatūros palaikymas ir kontrolė viso transportavimo proceso metu. Vaistų gabenimas reikalauja, kad pervežimo metu būtų stebima, fiksuojama ir saugoma temperatūros istorija bei atliekami išankstiniai maršrutų įvertinimai bei medicininio krovinio stebėjimas realiuoju laiku. Autotransporto priemonės šaldymo ir šildymo įrengimai, kaip ir pats automobilis, privalo būti nepriekaištingos techninės būklės ir, o jo įrangai nuolat turi būti atliekama kalibracija. Šių transporto priemonių vairuotojai turi būti specialiai apmokyti, turėti būtinų įgūdžių ir žinių, kaip elgtis priimant vaistus transportavimui, medikamentų transportavimo metu bei kaip reikia reaguoti, jeigu medicininių krovinių transportavimo metu susiduriama su kokiais nors nesklandumais.

Medicininių krovinių gabenimas – sudėtingas, specifinis logistikos procesas, reikalaujantis specialios technikos, įrangos, išankstinio maršruto planavimo, aiškių susitarimų tarp farmacinio krovinio gabenimo paslaugos užsakovo bei jos teikėjo ir žinių. Ingstad & Co kompanija siūlo visą logistikos ir transporto paslaugų, būtinų vietiniams ir tarptautiniams vaistų, taip pat medicinos / farmacijos gaminių ir medicininės įrangos pervežimams, paketą. Per daugelį metų medicininių / farmacinių krovinių pervežimo versle sukaupėme vertingos patirties, užmezgėme patikimų dalykinių kontaktų, įsigijome patyrusių partnerių visame pasaulyje, užsiauginome kompetetingų darbuotojų, prie specifinių reikalavimų medicinos / farmacijos produktams pritaikėme savo įmonės logistikos sprendimus. Suprantame, kad farmacinių gaminių gabenimas itin atsakingas procesas, pervežamos medžiagos yra kontroliuojamos temperatūros reikalaujančios ir itin jautrios jos pokyčiams, todėl taikome būtinas klaidų prevencijos priemones. Galime savo užsakovams užtikrinti nepertraukiamą, kokybišką tarpmiestinį ir tarptautinį medicininių / farmacinių krovinių gabenimą arba suteikti vienkartinę medicininės paskirties produkto pervežimo paslaugą. Patyrę Ingstad & Co kompanijos ekspeditoriai sudaro adaptuotas pristatymo schemas pagal kiekvieno kliento poreikius bei  gabenamo produkto specifiką ir pateikia tinkamiausius logistikos sprendimus bei visos medicininio krovinio transporto grandinės sąmatas. Ypatingas dėmesys gabenant medicininius / farmacinius krovinius skiriamas sutartų su užsakovu pristatymo terminų laikymuisi, nepaisant plačios šių ypatingų krovinių transportavimo geografijos. Bendradarbiaujant su tarptautiniais transporto įmonių partneriais mums pavyksta taikyti lanksčią kainų politiką ir palaikyti skandinavišką paslaugų kokybę. Ypatingą dėmesį skiriame visiems medicinos / farmacijos krovinių gabenimo paslaugas pas mus užsakantiems klientams nepriklausomai nuo reikalingų logistikos / pervežimo paslaugų kiekio ar bendradarbiavimo laiko, tačiau nuolatiniai mūsų klientai, sudarę ilgalaikes sutartis dėl vaistų, kitokių farmacinių gaminių, medicininės įrangos gabenimo, gauna papildomų naudų.

Mūsų bendrovė turi GPP ( Geros platinimo praktikos ) sertifikatą ( angl. GDP – Good distribution practice) ir savo klientams siūlo tik sertifikuotą pagal GPP standartus transportą bei vežėjus vaistų / medicininių preparatų pervežimams. GPP gairėse yra griežtai reglamentuojamos taisyklės ir reikalavimai, kurių privalo laikytis tiek farmacinių produktų gamintojai, tiek platintojai, tiek vaistus gabenančios logistikos bendrovės. GPP užtikrina, kad tinkama vaistų / medicinos preparatų kokybė bus išsaugota visais tiekimo, įskaitant ir medicininių preparatų / vaistų gabenimą, etapais – nuo gamybos iki prekybos vietų. Dirbdami tik su sertifikuotomis įmonėmis galite būti tikri, kad bus laikomasi visų privalomų, GPP sertifikate nustatytų reikalavimų ir krovinio transportavimo metu nenukentės gabenamų medikamentų ar kitokių farmacijos preparatų kokybė. Dėl  to dirbdami su mumis būsite tikri, kad temperatūros kontrolė bei atsekamumas viso medicininių krovinių gabenimo metu yra užtikrinami 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę visus metus, o gabenami farmaciniai kroviniai pasieks iškrovimo vietą tinkamos kokybės, nes visas Ingstad & Co kompanijos siūlomas farmacinis transportas atitinka GPP reikalavimus. Mikroautobusuose, kurių paskirtis farmacinių krovinių gabenimas, yra įmontuotos stebėjimo ir temperatūros aliarmo sistemos. Įdiegtos inovatyvios registracijos sistemos, termografai, temperatūros režimo viso medicininių krovinių gabenimo metu atsekamumui užtikrinti. Kad temperatūrai ir aplinkos poveikiui jautrūs medicininiai kroviniai būtų saugiai transportuojami, mūsų siūlomų mikroautobusų parkui periodiškai atliekama techninė priežiūra ir įrangos kalibracija. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį vaistų gabenime, yra savo srities žinovai, nes dirba įmonėje daug metų, o ir mes nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, jų profesinių įgūdžių tobulinimą.

Standartinės Ingstad & Co siūlomos farmacinių / medicininių krovinių gabenimo paslaugos:

 • Farmacinių krovinių gabenimas refrižeratoriais +2 °C/+8 °C arba +15 °C/+25 °C  iki 33 euro palečių ir 20 tonų;
 • Dedikuotas transportas +2 °C/+8 °C arba +15 °C/+25 °C nuo 1 iki 8 euro palečių;
 • „Express“ transportas iš bet kurios Europos valstybės;
 • „bi – temp“ transportas;
 • 24/7 mašinų judėjimo ir temperatūros kontrolė;
 • Vaistų pervežimas oro transportu.

Turėdami ilgametę patirtį medicininių krovinių logistikos srityje, profesionalius darbuotojus, periodiškai prižiūrimą mikroautobusų su nuolat kalibruojama įranga parką, galime jums pasiūlyti visas logistikos / ekspedijavimo paslaugas bei vaistinių medžiagų pervežimo sprendimus, kurių reikalauja ypatingų farmacinių gaminių gabenimas. Tokios specifinės paslaugos kaip farmacijos logistika ir vaistų gabenimas, teikimas sąlygoja betarpišką komunikaciją tarp paslaugos užsakovo ir jos teikėjo. Savalaikę ir išsamią informaciją apie Jūsų medicininių krovinių judėjimą visada suteiks mūsų kompanijos logistikos specialistas / ekspeditorius. Siekiame užtikrinti, kad vaistų gabenimas klientams būtų maksimaliai saugus, atsekamas ir minimaliai problematiškas. Esant poreikiui mūsų įmonės darbuotojai sudaro sudėtinius maršrutus įtraukdami į farmacinių / medicininių produktų transportavimo schemą Ingstad & Co turimą įvairiarūšę logistikos bazę ar patikimų partnerių pajėgumus įvairiose pasaulio šalyse. Farmacinių gaminių gabenimas gali būti organizuojamas ir kombinuojant kelių bei oro transportą.

Dar vienas mūsų įmonės teikiamas vaistų, medicininių / farmacinių krovinių gabenimo paslaugų tipas yra medicininės įrangos gabenimas. Jis taip pat reikalauja specialių žinių, pritaikyto transporto, kitaip tariant ypatingo logisto dėmesio. Nors medicininė įranga dažniausiai nereikalauja ypatingo temperatūrinio režimo, tačiau ją gali paveikti kiti fiziniai veiksniai. Organizuojant medicininės įrangos pervežimą visada būtina įvertinti papildomas rizikas, tokias kaip medicininės įrangos jautrumas fiziniam poveikiui (spaudimas, kratymas, paviršiaus pasvirimo išlaikymas, apsauga nuo aplinkos bakteriologinio poveikio). Ingstad & Co darbuotojai organizuodami medicininės įrangos pervežimą, visada atidžiai išanalizuoja jos savybes, išsiaiškina būtinas sąlygas, kuriomis prietaisas turi būti transportuojamas, vežėjai taip pat yra informuojami apie ypatingo krovinio gabenimo reikalavimus. Viso medicininės įrangos transportavimo metu vyksta savalaikė komunikacija, esant poreikiui galima gauti visą naujausią informaciją apie krovinio būklę.

Farmacinių krovinių gabenimas kelių transportu vykdomas šiomis pagrindinėmis kryptimis:

Skandinavija – Lietuva, Latvija, Estija – Skandinavija

Vakarų Europa – Lietuva, Latvija, Estija – Vakarų Europa

Rusija ir NVS – Lietuva, Latvija, Estija – Rusija ir NVS.

Kadangi turime platų mikroautobusų, vilkikų bei patikimų partnerių tinklą visoje Europoje, Balkanų šalyse, Rusijoje galime operatyviai pasikrauti ir transportuoti medicininius krovinius bet kurioje šalyje.

Tačiau esant poreikiui farmacinių krovinių į/ iš Lietuvos gabenimą galime organizuoti ir kitomis kryptimis iš / į visas pasaulio šalis.

Susisiekite su mumis: [email protected]


  Įveskite apsaugos kodą
  captcha


  * Šiuos laukus privaloma užpildyti