Savo klientams galime pasiūlyti sandėliavimą įvairaus tipo sandėliuose pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Galime pasiūlyti tiek paprastus sandėlius, tiek muitinės sandėlius, tiek sandėlius su temperatūriniu režimu. Sandėlių plotas svyruoja nuo 1000 iki 16.000 kv.m.  Sandėliuose krovinius galime krauti tiek rankiniu būdu, tiek mechanizuotai. Krovimo darbams yra naudojama įvairi krovimo technika, leidžianti iškrauti iki 5 t sveriančius krovinius ar popieriaus rulonus iki 1,55 m pločio.

Esant reikalui galime sandėliuoti mūsų partnerių sandėliuose ir kituose miestuose. Mes, kaip ekspeditorius galime pasiūlyti ne vieną, o net kelis sandėlius, priklausomai nuo kliento poreikio ir sandėlių dydžio. Ekspedijavimas leidžia mums neprisirišti prie vienų sandėlių ar vieno tiekėjo, todėl galime pasiūlyti variantą, kuris yra tinkamiausias ir patogiausias mūsų klientams.

Sandėlyje galime atlikti ir visas papildomas paslaugas: krovinio patikrą, pakavimą, perpakavimą, fotografavimą, svėrimą ir matavimą, etikečių klijavimą, krovinio draudimą, muitinės formalumų tvarkymą ir kt.

Visi kroviniai iš Skandinavijos ar Vakarų Europos į Rusiją ir kitas NVS šalis yra gabenami per mūsų muitinės sandėlius esančius Vilniuje. Čia ir sutvarkome visas muitinės procedūras ir kitus formalumus, pagal gavėjo Rusijoje,  ar kitoje NVS šalyje reikalavimus.

Sandėliavimo įkainiai yra derinami su kiekvienu klientų atskirai ir labai priklauso nuo krovinių kiekio, sandėliavimo laikotarpio ir krovinių srauto stabilumo.

Susisiekite su mumis: sales@ingstad.lt