Krovinius gabename remdamiesi Lietuvos ekspeditorių bendrosiomis ekspedijavimo sąlygomis (LEBES 2015) bei Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija (CMR).  Tarptautinės taisyklės riboja mūsų atsakomybę prieš klientą dėl prekių praradimo ar jų kokybės pablogėjimo ar pažeidimo.

Gabenant krovinius oro transportu vežėjo atsakomybė apribota 19 SDR / bruto kg (~23 EUR / bruto kg)

Gabenant krovinius kelių transportu vežėjo atsakomybė apribota 8,33 SDR / bruto kg (~ 10 EUR / bruto kg).

Gabenant krovinius jūrų transportu vežėjo atsakomybė apribota 2 SDR / bruto kg (~2,5 EUR / bruto kg)  arba 666,67 SDR / konteinerį (~815 EUR / konteinerį).

Vežėjas neatsako už nuostolius kilusius ne dėl vežėjo kaltės, todėl nebus kompensuojami nuostoliai kilę dėl blogos krovinio pakuotės ar neteisingos informacijos. Jei krovinio vertė yra žymiai didesnė nei vežėjo atsakomybė, rekomenduojame klientams apdrausti krovinį nuo visų rizikų papildomu draudimu. Tiesiog informuokite mus, ir mes sutvarkysime visas papildomo draudimo procedūras.

Ingstad & Co konsultuoja įmones įvairiais logistinių projektų įgyvendinimo klausimais. Galime atlikti logistikos studijas įmonėse, kurios padidina įmonės veiklos efektyvumą, taipogi pagreitina klientų aptarnavimą. Tyrimas paprastai susideda iš keleto sudedamųjų dalių: transporto vertinimas, tarptautiniai pervežimai, prekybos ir tiekimo salygos, muitinės formalumai.

Turite klausimų – kreipkitės, būtinai padėsime!

Krovinių draudimas ir logistikos konsultacijos